SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE U "PSZCZÓŁEK"

"Boże Narodzenie przychodzi cichutko,posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko..." Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, czas oczekiwania na radość płynącą ze wspólnych rodzinnych spotkań, kolędowania, prezentów i odświętnej atmosfery. 19.01.2023 r. w grupie "Pszczółek" odbyło się spotkanie świąteczne z udziałem Rodziców, rodzin przedszkolaków.

Nastrojowa dekoracja spotęgowała świąteczną atmosferę. Dzieci składały wzruszające, pełne ciepła życzenia. Całe swoje serduszka wkładały we wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Tańczyły do śpiewanych piosenek. Były życzenia zdrowych i wesołych świąt, chwile wzruszeń w rodzinnej atmosferze, gromkie brawa. Miłym akcentem był upominek świąteczny dla rodziców - bożonarodzeniowy świecznik.

Tekst: Anna Krzemińska
Zdjęcia: Archiwum przedszkola