W dniu 31.05.2023 r. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu wzięły po raz dziewiąty udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „ Sprintem do maratonu”. Ta impreza biegowa na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowych naszego przedszkola.

W tym celu wybraliśmy się wspólnie z wychowankami do Parku im. Gen. H. Dąbrowskiego zlokalizowanego przy ulicy Wodnej. Na początku zrobiliśmy rozgrzewkę, a następnie przystąpiliśmy do biegu na dystansie 80 m. Zabraliśmy ze sobą podium, na którym stanęły dzieci, które zajęły I, II oraz III miejsce. Każdy uczestnik biegu otrzymał medal oraz dyplom potwierdzający miano ,,Małego Maratończyka".

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM, DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA ZAANGAŻOWANYM W REALIZACJĘ TEGO WYDARZENIA!

Tekst: organizator
foto: archiwum przedszkola