Dnia 28.06.2021r. nasze przedszkole odwiedził pan policjant. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi podstawowych zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu.

28 maja odbyła się uroczystość poświęcona Marii Montessori - Patronce naszego Przedszkola. Maria Montessori urodziła się 31 sierpnia 1870 r. we Włoszech. Była pierwszą kobietą, która w swojej ojczyźnie ukończyła studia medyczne i otrzymała dyplom lekarza medycyny.

Wakacje w przedszkolu to okres, w którym dzieci spędzającą czas aktywnie i wesoło, na zabawie i nowych doświadczeniach. Jednak przedszkolaki nie zapominają, jak ważna jest wsparcie i pomoc dla drugiego człowieka.

22 kwietnia, każdego roku, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto - Międzynarodowy Dzień Ziemi, największym na świecie świętem ekologicznym.