Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

Rekrutacja do przedszkoli miejskich na rok 2018/19

Zamierzenia

Wychowawczo • Dydaktyczne

Aktualności

Aktualności • Komunikaty

Previous Next Play Pause
A A A

Grupa IV,, Ślimaczki”, gościły w swojej sali Panie z projektu edukacyjnego ,,Łosoś i spółka”, mającego na celu kształtowanie zachowań prośrodowiskowych społeczności lokalnej województwa zachodniopomorskiego.

W dniu 27.03.2019 r. dzieci z grupy IV wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Twórczości Artystycznej organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 2.

Dnia 26.09.2018r., w Hali Milenium odbył się Quiz na temat bezpieczeństwa organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 7.

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” grupę IV odwiedziła mama Ani oraz mama Gracjana. Dzieci w skupieniu wysłuchały utworów:  „Bałaganialscy”, „Basia i tablet”, „W poszukiwaniu czerwonego smoka” oraz „Piegowate opowiadania”.

Dnia 06.06.2018r. w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kołobrzegu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dzieciom biorącym udział w powiatowym konkursie plastycznym pt. ,,Czyste powietrze wokół nas”.

Dnia 28.05.2018r. dzieci z grupy IV wybrały się do Ukrytej Krainy - sekretnego miejsca, pełnego zaczarowanych zwierząt, magii i zabawy.

W dniu 18.05.2018r. dzieci z grupy "Ślimaczki" uczestniczyły w wycieczce do księgarni „Matras" na ulicy Aleja św. Jana Pawła II.

Dnia 14.05.2018 r. przedszkolaki z grupy IV uczestniczyły we wspólnym świętowaniu obchodów Dnia Konwalii czyli święta wszystkich przedszkolaków. Uroczystość zorganizowana przez Przedszkole Rodzinne Mądrowscy odbyła się w tymże przedszkolu.

Dekorowanie choinki to chyba dla wszystkich przyjemne zajęcie. Celem zajęć było wykonanie łańcucha na choinkę z przygotowanych wcześniej materiałów.

Grupa 4-5-latków "Śimaczki’’ odwiedziła zakład krawiecki. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca krawcowej.

  • Rozwój:

  • Fizyczny

  • Społeczny

  • Poznawczy

Nasz Patron Maria Montessori

Wspieramy spontaniczność i twórczość dzieci

czytaj więcej