Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Zamierzenia

Wychowawczo • Dydaktyczne

Aktualności

Aktualności • Komunikaty

Previous Next Play Pause
A A A

Dekorowanie choinki to chyba dla wszystkich przyjemne zajęcie. Celem zajęć było wykonanie łańcucha na choinkę z przygotowanych wcześniej materiałów.

Grupa 4-5-latków "Śimaczki’’ odwiedziła zakład krawiecki. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca krawcowej.

Nasze Przedszkole już od kilku lat uczestniczy w ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo „Cała Polska czyta dzieciom”.

Korzystając ze słonecznej pogody dzieci z grupy IV "Ślimaczki" wraz z paniami wybrały się do parku nadmorskiego na ścieżkę zdrowia.

Dnia 17.11.2017r. dzieci z grupy IV ,,Ślimaczki” uczestniczyły w obchodach Dnia Tolerancji, które odbyły się w sali konferencyjnej w Centrum Zdrowia i Relaksu „Verano”.

W dniu 31 października 2017r., w okresie zbliżającego się Święta Zmarłych  grupa "Ślimaczki" korzystając z ciepłej, słonecznej, jesiennej pogody wybrała się aby zapalić znicze pod "Pomnikiem Sanitariuszki".

24.09.2017r. dzieci z grupy IV ,"Ślimaczki” bawiły się w małego odkrywcę. Na początku starały się odpowiedzieć na kilka pytań m.in.: ,,Jak wygląda witamina C?”, ,,Gdzie można spotkać witaminę C?” i ,,Skąd wiemy, że witamina C ukryła się w owocach?”.

Dnia 22.09.2017r. dzieci z grupy IV ,,Ślimaczki” w ramach tematu ośrodkowego "Dary jesieni na talerzu” miały okazję wykonać ciekawe formy przestrzenne z wykorzystaniem masy aksamitnej.

W środę 27 września, dzieci z grupy IV ,,Ślimaczki” na zajęciach przygotowały witaminową sałatkę.

Każdego roku w naszym przedszkolu obchodzony jest jeden z najpiękniejszych dni w roku. Jest to Dzień Mamy i Taty.

  • Rozwój:

  • Fizyczny

  • Społeczny

  • Poznawczy

Nasz Patron Maria Montessori

Wspieramy spontaniczność i twórczość dzieci

czytaj więcej