Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

Rekrutacja do przedszkoli miejskich na rok 2018/19

Zamierzenia

Wychowawczo • Dydaktyczne

Aktualności

Aktualności • Komunikaty

Previous Next Play Pause
A A A

Dnia 28.05.2018r. dzieci z grupy IV wybrały się do Ukrytej Krainy - sekretnego miejsca, pełnego zaczarowanych zwierząt, magii i zabawy.

W dniu 18.05.2018r. dzieci z grupy "Ślimaczki" uczestniczyły w wycieczce do księgarni „Matras" na ulicy Aleja św. Jana Pawła II.

Dnia 14.05.2018 r. przedszkolaki z grupy IV uczestniczyły we wspólnym świętowaniu obchodów Dnia Konwalii czyli święta wszystkich przedszkolaków. Uroczystość zorganizowana przez Przedszkole Rodzinne Mądrowscy odbyła się w tymże przedszkolu.

Dekorowanie choinki to chyba dla wszystkich przyjemne zajęcie. Celem zajęć było wykonanie łańcucha na choinkę z przygotowanych wcześniej materiałów.

Grupa 4-5-latków "Śimaczki’’ odwiedziła zakład krawiecki. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca krawcowej.

Nasze Przedszkole już od kilku lat uczestniczy w ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo „Cała Polska czyta dzieciom”.

Korzystając ze słonecznej pogody dzieci z grupy IV "Ślimaczki" wraz z paniami wybrały się do parku nadmorskiego na ścieżkę zdrowia.

Dnia 17.11.2017r. dzieci z grupy IV ,,Ślimaczki” uczestniczyły w obchodach Dnia Tolerancji, które odbyły się w sali konferencyjnej w Centrum Zdrowia i Relaksu „Verano”.

W dniu 31 października 2017r., w okresie zbliżającego się Święta Zmarłych  grupa "Ślimaczki" korzystając z ciepłej, słonecznej, jesiennej pogody wybrała się aby zapalić znicze pod "Pomnikiem Sanitariuszki".

24.09.2017r. dzieci z grupy IV ,"Ślimaczki” bawiły się w małego odkrywcę. Na początku starały się odpowiedzieć na kilka pytań m.in.: ,,Jak wygląda witamina C?”, ,,Gdzie można spotkać witaminę C?” i ,,Skąd wiemy, że witamina C ukryła się w owocach?”.

  • Rozwój:

  • Fizyczny

  • Społeczny

  • Poznawczy

Nasz Patron Maria Montessori

Wspieramy spontaniczność i twórczość dzieci

czytaj więcej