Stragan Jesienny to już tradycja w naszym przedszkolu, dlatego i w tym roku szkolnym w dniu 27.10.2021 r. odbyło się to wydarzenie, w które zaangażowali się pracownicy przedszkola i rodzice.

Na stoisku można było zakupić różnorodne przetwory takie jak: ogórki konserwowe, grzyby marynowane, dżemy czy konfitury. W ofercie gastronomicznej polecane były frytki, gofry i tosty. Nie zabrakło również pysznych, domowych wypieków oraz zdrowych soków owocowo-warzywnych, które były wykonywane na miejscu za pomocą sokowirówki. Pozyskane podczas Straganu Jesiennego środki zostaną przeznaczone na doposażenie placówki. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie przedsięwzięcia oraz odwiedzających nasze stoisko.

Tekst i zdjęcia: Aleksandra Gajek