Dzień Dziecka to święto oczekiwane przez przedszkolaków, od samego rana panie udekorowały wejście i ogród przedszkolny kolorowymi balonami, to wszystko po to, aby najmłodsi czuli, że to ich dzień!

Świętowanie rozpoczęliśmy słodkim poczęstunkiem od Pani Dyrektor, były życzenia, zabawy taneczne przy muzyce, zumba. Następnie, wielkie malowanie farbami na koszulkach przyniesionych na tę okoliczność.

Dzieci stworzyły bardzo ciekawe i oryginalne malunki - mali projektanci świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. Zawiesiliśmy pomalowane koszulki na sznurku w ogrodzie przedszkolnym. Ekspozycja prezentowała się bardzo okazale. Kolejne atrakcje to skoki na trampolinie, zabawy w ogrodzie no i pieczone kiełbaski z bułką. Miło było patrzeć, jak dzieci zajadały!

Na zakończenie, przed pójściem do domu jeszcze jedna niespodzianka: losowanie zabawki. Wspólne zabawy, uśmiech, to jest to co dzieci lubią najbardziej. Radość to gwarancja szczęśliwego dzieciństwa i wszechstronnego rozwoju.

Tekst: Violetta Mazur - Parfin
Zdjęcia: Dagmara Bulska i Teresa Kocoń