23 maja, w środę o 14.30 odbyło się spotkanie rodzinne w grupie V z okazji uroczystości Dnia Mamy i Taty.

"Pszczółki" przygotowały występ artystyczny- "Przedstawienie o niegrzecznej żabce", w którym wystąpiły jako żaby, bociany, zające, motylki, pszczółki i biedronki. Przygotowana sceneria przypominała staw na łące. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, recytatorskie, ale także taneczne i wokalne z piosenkami: "Żaby, aby", "Ropucha kłamczucha", "Tęcza" i "Żabie sekrety". Na koniec spotkania rodzice otrzymali upominki- breloczki z ich podobiznami, narysowanymi przez ich pociechy. Przygotowany repertuar wywołał wiele uśmiechów, radości i wzruszeń wśród rodziców, ale także wśród dzieci.
Celem spotkania było propagowanie obchodów uroczystości o charakterze rodzinnym, zacieśnianie relacji rówieśniczych, rozwijanie umiejętności recytatorskich, aktorskich i wokalnych, ale także wspólne przeżywanie ważnych wydarzeń i uroczystości w gronie najbliższych, dzielenie się emocjami i wrażeniami.
Tekst: Betina Tomczyk
Zdjęcia: Sylwia Wasilewicz