W dniu 22.03.2017 r. w sali plafonowej Muzeum Oręża Polskiego przy ulicy Armii Krajowej 13 w Kołobrzegu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Jak zapamiętałem wystawę o dziadkach do orzechów?".

Organizatorem  konkursu było Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Konkurs plastyczny skierowany był do wszystkich grup i klas biorących udział w lekcji muzealnej „W świecie dziadka do orzechów”. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej dziadka do orzechów. Nasze przedszkole reprezentowało kilkoro 5-latków z naszej grupy.Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody. Miały również możliwość obejrzenia wszystkich prac plastycznych, które zostały wykonane przez innych uczestników.

images__aktualnosci__2017__dziadek-do-orzechow__335x0