Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Zamierzenia

Wychowawczo • Dydaktyczne

Aktualności

Aktualności • Komunikaty

Previous Next Play Pause
A A A

W dniu 27.10.2017r. w ramach warsztatów „Rodzice – dzieciom” dzieci z grupy II „Biedronki” obchodziły „Jesienny dzień dyni”.

W dniu 20.10.2017 roku grupa II „Biedronki” wybrała się na lekcję muzealną do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

W dniu 20.10.2017r. odbyły się kolejne warsztaty pt. „Rodzice – dzieciom”. Tym razem dzieci miały okazję zapoznać się z działaniem i budową mikroskopu.

W dniu 20.10.2017r. gościliśmy w naszej grupie ratownika medycznego pana Jacka Prażmowskiego. Na początku ratownik pokazał dzieciom jak wygląda strój, w którym na co dzień pracuje. Wyjaśnił również, na czym polega jego praca.

„Rodzice dzieciom” to cykl warsztatów skierowanych dla dzieci i ich rodziców, którego pierwsza odsłona odbyła się w dniu 06.10.2017r. w grupie II „Biedronki”.

W dniu 04.10.2017r. dzieci z grupy II ”Biedronki” wybrały się na wycieczkę do przychodni lekarskiej. Podczas wizyty przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca lekarza rodzinnego oraz pielęgniarki.

W dniu 28.09.2017r. dzieci z grupy II „Biedronki” wzięły udział w quizie wiedzy o bezpieczeństwie, który odbył się w sali konferencyjnej Hali Milenium w Kołobrzegu.

Wrzesień w przedszkolu minął nam szybko i pracowicie, w serdecznej i przyjaznej atmosferze.

W dniu 9.06.17r. dzieci z grupy II „Biedronki” dzięki uprzejmości jednej z mam z naszej grupy, miały możliwość zwiedzenia pomieszczeń Urzędu Stanu Cywilnego w Kołobrzegu znajdującego się w Ratuszu.

W dniu 06.06.2017r. w grupie „Biedronki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały specjalnie przygotowaną na ten dzień inscenizację pt. „Zagubione korale”.

  • Rozwój:

  • Fizyczny

  • Społeczny

  • Poznawczy

Nasz Patron Maria Montessori

Wspieramy spontaniczność i twórczość dzieci

czytaj więcej