Zamierzenia

Wychowawczo • Dydaktyczne

Aktualności

Aktualności • Komunikaty

Previous Next Play Pause
A A A

Dzieci z grupy II „Biedronki” wzięły udział w XII Międzyprzedszkolnej Spartakiadzie Przedszkolnej, organizowanej przez Dyrektora i nauczycieli Przedszkola Miejskiego nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Tuwima w Kołobrzegu.

Dzieci z grupy II „Biedronki” wzięły udział w XVII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Twórczości Artystycznej zorganizowanym przez Dyrektora i nauczycieli Przedszkola Miejskiego nr 2 w Kołobrzegu.

Święta Wielkanocne tuż, tuż! Z tej okazji  w dniu 02.03.18 r. dzieci wspólnie z rodzicami rozpoczęły przygotowania do nadejścia Świąt Wielkanocnych.

W dniu 15.02.2018r. (czwartek) grupa starszaków z naszego przedszkola wybrała się do Muzeum Oręża Polskiego na lekcję muzealną pt. „Sochocińskie guziki”.

W dniu 12 stycznia 2018r. w piątek odbyły się rodzinne warsztaty „Rodzice – dzieciom”.

Przedszkolaki z grupy II "Biedronki" odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Kołobrzegu, gdzie miały możliwość przyjrzenia się z bliska pracy policjantów.

W dniu 20 listopada 2017 roku nasze przedszkole odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich w Kołobrzegu; w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych – „Odkryj swój talent”.

W dniu 27.10.2017r. w ramach warsztatów „Rodzice – dzieciom” dzieci z grupy II „Biedronki” obchodziły „Jesienny dzień dyni”.

W dniu 20.10.2017 roku grupa II „Biedronki” wybrała się na lekcję muzealną do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

W dniu 20.10.2017r. odbyły się kolejne warsztaty pt. „Rodzice – dzieciom”. Tym razem dzieci miały okazję zapoznać się z działaniem i budową mikroskopu.

  • Rozwój:

  • Fizyczny

  • Społeczny

  • Poznawczy

Nasz Patron Maria Montessori

Wspieramy spontaniczność i twórczość dzieci

czytaj więcej