W dniu 25.11.2020 r. przedszkolaki jak co roku uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem - Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy, poznały historię Święta Pluszowego Misia oraz wspólnie bawiły się przy piosenkach.

Zabawa upłynęła w miłej i wesołej atmosferze. W dalszej części dnia dzieci w swoich grupach miały zorganizowane różne atrakcje związane ze swoim pluszowym przyjacielem: malowanie farbami, tańce, oglądanie bajek o misiach itp. Przedszkolaki pamiętały też o tym, aby w swoich zabawach główne miejsce zajmowały ich Misie.

Tekst: Justyna Stępniewska
Zdjęcia: Archiwum przedszkola