NIE MOŻESZ OTWORZYĆ PLIKU? POBIERZ PRZEGLĄDARKĘ ADOBE READER!
You have downloaded this file 0 times in the last 24 hours, limit is 50.
Your file downloads total 0 in the last 24 hours, limit is 50.

Rozwiązywanie problemu

Dziekujemy za pobranie Rozwiązywanie problemu

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się automatycznie za parę sekund, kliknij odnośnik Pobierz powyżej

Opis:

Nie istnieją rodziny, w których nie występują trudności i problemy. Jednak to od tego jak nauczymy się rozwiązywać konflikty zależy to jak będą się układały stosunki w naszym domu. Jeśli zależy nam nie na tym by mieć władzę i wykorzystywać naszą dorosłość do rządzenia naszymi dziećmi – spróbujemy znaleźć z naszym dzieckiem wspólny język i porozumienie. To, że dziecko jest małe nie znaczy, że nie potrafi z nami dojść do pewnej ugody, że nie może decydować o sobie – dajmy mu szansę, wysłuchajmy a może pomysł, na jaki wpadło nasze dziecko okaże się możliwy do wykorzystania. Dzięki temu nasz maluch, mając poczucie, że nie jest tylko wykonawcą naszych pomysłów, ale również ich inicjatorem, nie tylko nauczy się, że jest na tyle ważny, że coś od niego zależy, ale również chętniej będzie przestrzegał tak ustalonych zasad.

Data dodania:
Rozmiar: