NIE MOŻESZ OTWORZYĆ PLIKU? POBIERZ PRZEGLĄDARKĘ ADOBE READER!
You have downloaded this file 0 times in the last 24 hours, limit is 50.
Your file downloads total 0 in the last 24 hours, limit is 50.

Logopeda radzi

Dziekujemy za pobranie Logopeda radzi

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się automatycznie za parę sekund, kliknij odnośnik Pobierz powyżej

Opis:

Niedbałość językowa rodziców a rozwój mowy dziecka...

Sposób, w jaki mówimy do dziecka ma bezpośredni wpływ na rozwój jego umiejętności mówienia, ale także na rozwój zdolności komunikacyjnych oraz społecznych. 'Zdecydowana większość matek swoim mniej lub bardziej świadomym postępowaniem wpływa na proces kształtowania się postaw komunikacyjnych u niemowlęcia' ... prof. Bronisław Rocławski. Na pewno jest tak, jak wynika z badań profesora Rocławskiego, pedagoga i językoznawcy. Co jednak dzieje się, gdy mija ten pierwszy okres życia dziecka, kiedy przestaje ono być w centrum uwagi całej rodziny, a zwłaszcza mamy? Co się dzieje, gdy mama wraca do pracy zawodowej i część jej obowiązków przejmuje opiekunka lub żłobek? To osoby sprawujące opiekę mają największy wpływ na rozwój mowy dziecka.

Data dodania:
Rozmiar: